Sõidukil on kehtiv garantii (14.07.2026)
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 129 800 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 091TYG |
| VIN | W1N1673611A487147 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2999 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 320 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | 244 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 13.1 l/100km |
| • Maanteel | 8.7 l/100km |
| • Keskmine | 10.3 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2475 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4961 mm |
| Laius | 2014 mm |
| Kõrgus | 1724 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Keyless,Õhk,360,Juhiabid,Garantii - Sõidukile on teostatud müügieelne ettevalmistus - Lisainfo saamiseks pöörduge meie konsultandi poole. - Registreerimistasu lisandub hinnale. - Sõidukit saab näha Pirni 1, Tallinn.
| Müüja | Premium Select Luxury |
|---|---|
| Aadress | Pirni tn 1, Tallinn, Estonia |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | auto100premium.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.