| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 2020 |
| Läbisõit | 42 348 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 653NDX |
| VIN | SCBCJ13S6LC077927 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 3996 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 404 kW |
| Tippkiirus | 318 km/h |
| CO2 | 268 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 15.0 l/100km |
| • Maanteel | 8.9 l/100km |
| • Keskmine | 11.2 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2303 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 4850 mm |
| Laius | 1966 mm |
| Kõrgus | 1405 mm |
Auto asub Bentley Tallinna salongis Pirni tn 1
| Müüja | Auto 100 Premium |
|---|---|
| Aadress | Pirni 1, Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | auto100premium.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.