
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2017 |
| Läbisõit | 119 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 888OTT |
| VIN | WP0ZZZ97ZJL144253 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 4.0 l |
|---|---|
| Võimsus | 404 kW |
| Tippkiirus | 310 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2795 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2385 kg |
| Kandevõime | 410 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2950 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 5049 mm |
| Laius | 1937 mm |
| Kõrgus | 1423 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2028; Toodud riigist: Soome; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Sõiduk on väga heas seisukorras. Kõik hooldused teostatud. Lisatud on sportsummuti. Auto on poleeritud ning kaetud keraamikaga. Lisavarustuse maksumus 83 000 eur. NB! Numbrimärk ei tule autoga kaasa. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272; Komisjonimüük
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.