
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2020 |
| Läbisõit | 111 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 888RSG |
| VIN | WUAZZZF26LN900275 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 4.0 l |
|---|---|
| Võimsus | 441 kW |
| Tippkiirus | 305 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2740 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2241 kg |
| Kandevõime | 499 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2933 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4995 mm |
| Laius | 1951 mm |
| Kõrgus | 1444 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 01.2028; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Antud sõiduki puhul on registreerimistasu juba makstud, omanikuvahetus vaid 55 eurot. FERATI pakub ka vahetuse ja vana auto sissemakse võimalust. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272; Komisjonimüük
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.