Sõidukil on kehtiv garantii (18.04.2029)
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2022 |
| Läbisõit | 74 665 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 893RFD |
| VIN | U5YH5815GNL121036 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1482 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Võimsus | 118 kW |
| Tippkiirus | 210 km/h |
| CO2 | 134 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1482 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4605 mm |
| Laius | 1800 mm |
| Kõrgus | 1460 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
TEHASEGARANTII KUNI 04.29
| Müüja | ABC Motors |
|---|---|
| Aadress | Paldiski mnt 105, 10617 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | abcmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.