| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 102 707 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Punane |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 619FPB |
| VIN | VF1RJL00767251232 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Võimsus | 69 kW |
| Tippkiirus | 174 km/h |
| CO2 | 112 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 3.5 l/100km |
| • Maanteel | 4.6 l/100km |
| • Keskmine | 4.2 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1533 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4568 mm |
| Laius | 1802 mm |
| Kõrgus | 1571 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
GARANTII 3 KUUD/ 3000 KM
| Müüja | ABC Motors |
|---|---|
| Aadress | Paldiski mnt 105, 10617 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | abcmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.