| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2016 |
| Läbisõit | 97 064 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Beež |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 470MHV |
| VIN | SHSRE5890FU014350 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1997 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Võimsus | 114 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 179 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 10.1 l/100km |
| • Maanteel | 6.2 l/100km |
| • Keskmine | 7.7 l/100km |
| Täismass | 2100 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1665 kg |
| Kandevõime | 435 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 2630 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4605 mm |
| Laius | 1820 mm |
| Kõrgus | 1680 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Müüja | Topauto |
|---|---|
| Aadress | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | topauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.