| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2023 |
| Läbisõit | 32 150 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | PDR54F |
| VIN | WBA11CH08PCM53909 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1998 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 215 kW |
| Tippkiirus | 230 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2560 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4963 mm |
| Laius | 1868 mm |
| Kõrgus | 1483 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Utrustning M Sport & Design: - M Sportpaket - M Aerodynamics package - M läderratt - 19" BMW lättmetallfälgar Double Spoke 662M - Shadow Line, högglans - M Shadow Line (utökat) - Innertak antracit - Interiörlister Aluminium Rhombicle Komfort & Interiör: - Sportstolar - Stolsvärme fram - Eluppvärmd ratt - Automatisk klimatanläggning - Velourmattor - Ambient interior light - Genomlastningslucka - Utökat spegelpaket (inkl. avbländning) Växellåda & Köregenskaper: - Automatväxellåda - Sport Boost - Belysning - Adaptiva LED-strålkastare - Helljusassistent Förarassistans & Säkerhet: - Driving Assistant - Active Guard - Active Protection - Adaptiv farthållare med Stop & Go - Parkeringsassistent Plus - Däcktrycksövervakning - Larm - Aktivt fotgängarskydd Multimedia & Uppkoppling: - BMW Live Operating Area Professional - Connected Package Professional - ConnectedDrive Services - Head-Up Display - Gesture Control - HiFi ljudsystem - DAB-radio - Trådlös mobilladdning - BMW Display Key - BMW Teleservices El & Laddning (Plug-in Hybrid): - Laddkabel (Mode 2) - Akustiskt fotgängarljud Övrigt: - Dragkrok - Extra 12V-uttag
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.