| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Veoauto |
| Aasta | - |
| Läbisõit | 659 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | Õhk |
| Vedrustus taga | Õhk |
| Pidurid ees | - |
| Pidurid taga | - |
| Reg nr | - |
| VIN | YS2P8X20002015828 Kontrolli |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | 309 kW |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 37000 kg |
|---|---|
| Tühimass | 26840 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 5700 mm |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 11950 mm |
| Laius | 2550 mm |
| Kõrgus | 4000 mm |
| Magamiskohti | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | Läänemaa Veoautokeskus |
|---|---|
| Aadress | Nurme tänav 3, 90801, Taebla |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | lvk.ee/ee/home |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.