| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Pikap |
| Aasta | 2026 |
| Läbisõit | 39 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | - |
| VIN | - |
| Maht | 6690 cm³ |
|---|---|
| 6.7 l | |
| Võimsus | 276 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | - |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 5352 kg |
|---|---|
| Tühimass | 3350 kg |
| Kandevõime | 2000 kg |
| Piduriga haagis | 10000 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | - |
| Laius | 2120 mm |
| Kõrgus | 2030 mm |
| Müüja | Ameerika Auto |
|---|---|
| Aadress | Sõpruse pst 27, Tallinn 10615 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | uscar.ee |
E-R 9.00-18.00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.