Sõiduk on edukalt läbinud tehnilise kontrolli
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 65 114 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 577KTX |
| VIN | LYVUZBFUDNB929697 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1969 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 251 kW |
| Tippkiirus | 180 km/h |
| CO2 | 58 g/km |
| Kütus | Hübriid (ben./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 2.0 l/100km |
| Täismass | 2660 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2169 kg |
| Kandevõime | 491 kg |
| Piduriga haagis | 2100 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2865 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4708 mm |
| Laius | 1902 mm |
| Kõrgus | 1641 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Aasta Auto Approved autodega on võimalik tutvuda meie müügihallis aadressil Sepa 24B, Tartu. Lisainfo saamiseks pöörduge meie konsultandi poole.
| Müüja | Aasta Auto Approved |
|---|---|
| Aadress | Sepa 24B, Tartu 50113 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | approved.aastaauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.