| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 91 200 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 309XMV |
| VIN | VSSZZZKNZMW018848 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Võimsus | 140 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 183 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 8.5 l/100km |
| • Maanteel | 6.1 l/100km |
| • Keskmine | 7.0 l/100km |
| Täismass | 2360 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1840 kg |
| Kandevõime | 520 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4735 mm |
| Laius | 1839 mm |
| Kõrgus | 1665 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Rikkaliku lisavarustusega FR - Kehtiv tehasegarantii kuni 05.07.2026 või 150 000 km - Webasto puldiga - Elektriline Veokonks - Pimenurga andur - Esinduse ajalugu. Kõik hooldused margiesinduses tehtud. Sõidukile on tehtud tehniline kontroll Sõiduki Registreerimistasu 1 620,00 € !!!! Tehniliselt kontrollitud! Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Müüja | Topauto |
|---|---|
| Aadress | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | topauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.