
Sõidukil on kehtiv garantii (07.05.2028)
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2023 |
| Läbisõit | 45 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | - |
| VIN | WBAJY4101PCL75422 Kontrolli |
| Maht | 3 l |
|---|---|
| Võimsus | 210 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | 172 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 6.6 l/100km |
| • Maanteel | 4.5 l/100km |
| • Keskmine | 5.3 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2238 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 5091 mm |
| Laius | 1902 mm |
| Kõrgus | 1540 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
WEBASTO Laser H/K ACC Pano Repair Inclusive garantii pakett on pikendatud 5a / 200 000 km alates esmasest registreerimisest. Service Inclusive garantii pakett on pikendatud 5a / 100 000 km alates esmasest registreerimisest. Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Müüja | Inchcape Tallinn |
|---|---|
| Aadress | Paldiski mnt 108, Tallinn 13522 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | inchcape.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.