
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2017 |
| Läbisõit | 196 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 535KBX |
| VIN | WAUZZZF54HA040847 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2995 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 260 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | 170 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 10.2 l/100km |
| • Maanteel | 6.2 l/100km |
| • Keskmine | 7.7 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1735 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4733 mm |
| Laius | 1843 mm |
| Kõrgus | 1367 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
| Müüja | Inchcape Tallinn |
|---|---|
| Aadress | Paldiski mnt 108, Tallinn 13522 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | inchcape.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.