| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2026 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Wolf Gray (WAF) |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | - |
| VIN | U5YD35137TL013624 Kontrolli |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | - |
| Tippkiirus | 170 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Elektriline |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1821 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4430 mm |
| Laius | 1860 mm |
| Kõrgus | 1485 mm |
| Müüja | United Motors Jõhvi |
|---|---|
| Aadress | Lääne tn 1b, Jõhvi 41533 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.