| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Buss |
| Keretüüp | - |
| Aasta | - |
| Läbisõit | 1 500 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | - |
| VIN | ZCFCE72C105737153 Kontrolli |
| Maht | 2998 cm³ |
|---|---|
| 3 l | |
| Võimsus | 129 kW |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 7200 kg |
|---|---|
| Tühimass | 4330 kg |
| Kandevõime | 2870 kg |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | 21 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 8099 mm |
| Laius | 2350 mm |
| Kõrgus | 2990 mm |
| Magamiskohti | - |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
- Garantii 200 000 km -
| Müüja | Iv Pluss Tallinn |
|---|---|
| Aadress | Pärnu mnt 556, 76401 Laagri, Harju maakond |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.