| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2024 |
| Läbisõit | 25 223 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Tumehall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 423TVB |
| VIN | JTPAAAAA10R056042 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1798 cm³ |
|---|---|
| 1.8 l | |
| Võimsus | 72 kW |
| Tippkiirus | 175 km/h |
| CO2 | 108 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 4.8 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1518 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4362 mm |
| Laius | 1832 mm |
| Kõrgus | 1558 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
REG TASU HINNAS! Ostetud ja hooldatud Pärnu Amserivs! Teostatud äsja korraline hooldus 21.05.2026/25222km. Teostatud põhjalik müügieelne tehniline ja visuaalne kontroll. Toyota Approved Garantii! Kaasa talverattad (rehv+velg). Registreerimistasu hinnas!
| Müüja | Amserv Pärnu |
|---|---|
| Aadress | Pärnu, Tallinna mnt 89a |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | amservauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.