| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2023 |
| Läbisõit | 37 249 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 488MFF |
| VIN | TMAJE81BGPJ377670 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1598 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 110 kW |
| Tippkiirus | 189 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2100 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1657 kg |
| Kandevõime | 443 kg |
| Piduriga haagis | 1650 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2680 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4500 mm |
| Laius | 1865 mm |
| Kõrgus | 1650 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Vahetuse võimaluse
| Müüja | Moller Auto Ülemiste |
|---|---|
| Aadress | Tartu mnt 165, Tartu maantee, Peetri, Estonia |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | mollerauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.