| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2022 |
| Läbisõit | 137 583 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Punane |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 871MGW |
| VIN | TMBLN7NS8N8034200 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1968 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 147 kW |
| Tippkiirus | 216 km/h |
| CO2 | 143 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 6.5 l/100km |
| • Maanteel | 4.8 l/100km |
| • Keskmine | 5.4 l/100km |
| Täismass | 2410 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1795 kg |
| Kandevõime | 615 kg |
| Piduriga haagis | 2500 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2788 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4748 mm |
| Laius | 1882 mm |
| Kõrgus | 1678 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Vahetuse võimaluse
| Müüja | Moller Auto Mustamäe |
|---|---|
| Aadress | Pirni 3, Pirni, Tallinn, Estonia |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | mollerauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.