| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 140 394 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 771VWV |
| VIN | WVWZZZ3HZNE500084 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1984 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 235 kW |
| Tippkiirus | 270 km/h |
| CO2 | 183 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 10.3 l/100km |
| • Maanteel | 6.6 l/100km |
| • Keskmine | 8.0 l/100km |
| Täismass | 2290 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1783 kg |
| Kandevõime | 507 kg |
| Piduriga haagis | 2200 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2838 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4866 mm |
| Laius | 1871 mm |
| Kõrgus | 1449 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Vahetuse võimaluse
| Müüja | Moller Auto Mustamäe |
|---|---|
| Aadress | Pirni 3, Pirni, Tallinn, Estonia |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | mollerauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.