| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | - |
| Gads | 2024 |
| Odometrs | 32 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Bēšs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 999PTA |
| VIN | W1VVMBSZ6S4412820 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1950 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 140 kW |
| Maksimālais ātrums | 197 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2800 kg |
|---|---|
| Svars | 2232 kg |
| Celtspēja | 568 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 3200 mm |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 5140 mm |
| Platums | 1928 mm |
| Augstums | 1909 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 06.2026; Ostetud riigist: Eesti; Garantii kehtib kuni 07.06.2027 või 150 000 km; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Võtame sissemaksuks Teie olemasoleva sõiduki! Hind sisaldab mootorsõiduki registreerimistasu.
| Pārdevējs | Audi Tallinn |
|---|---|
| Adrese | Paldiski mnt 100a, Tallinn, 13522 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | revalauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.