| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2025 |
| Odometrs | 10 596 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Sarkans |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 345BKV |
| VIN | KNADA817GST994575 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 998 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 73 kW |
| Maksimālais ātrums | 176 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1680 kg |
|---|---|
| Svars | 1283 kg |
| Celtspēja | 397 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 710 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 450 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2580 mm |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4140 mm |
| Platums | 1760 mm |
| Augstums | 1485 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2029; Ostetud riigist: Eesti; Garantii kehtib kuni 30.04.2032 / 150 000 KM; Sõiduki asukoht: Pärnu, Eesti; Vahetuse võimalus
| Pārdevējs | Reval Auto Pärnu |
|---|---|
| Adrese | Talllinna mnt 87e, Pärnu, 80034 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | revalauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.