| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2016 |
| Odometrs | 155 300 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Bēšs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 065MPN |
| VIN | WBA4A710XGGK17723 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1997 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 180 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | 157 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.7 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.5 l/100km |
| • Vidējais | 6.7 l/100km |
| Pilna masa | 2155 kg |
|---|---|
| Svars | 1705 kg |
| Celtspēja | 450 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1700 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2810 mm |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4638 mm |
| Platums | 1825 mm |
| Augstums | 1404 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Vehicle booked until 04.05.2026
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2027; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Eestist BMW esindusest uuena ostetud. BMW esinduse ajalugu (väljavõte digitaalsel kujul olemas). Hind sisaldab mootorsõiduki registreerimistasu. Autoga on kaasas eraldi velgedel talverehvid. Võtame sissemaksuks Teie olemasoleva sõiduki!; broneeritud
| Pārdevējs | Audi Tallinn |
|---|---|
| Adrese | Paldiski mnt 100a, Tallinn, 13522 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | revalauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.