
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Gads | 2016 |
| Odometrs | 120 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 278NDX |
| VIN | WDDYJ7HAXGA010650 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 4.0 l |
|---|---|
| Jauda | 472 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1890 kg |
|---|---|
| Svars | 1615 kg |
| Celtspēja | 275 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2630 mm |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 4563 mm |
| Platums | 1939 mm |
| Augstums | 1288 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 10.2027; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Stage 3 Mercedes-AMG GT, mis on nii visuaalselt kui ka tehniliselt väga heas korras. Auto on turvalises seades, arendades 472 kW ja 950 Nm rattast (mootorist 543 kW ehk ~738 hj). Vajadusel võimalik seadistada ka 900+ hj peale, kuid reaalses sõidus ei ole selleks praktilist vajadust. Kiirendus 100–200 km/h vaid 4.8 sekundit. Tehtud mitmeid kvaliteetseid uuendusi: Uued billet hübriidturbod MTC Motorsport katalüsaatoritega downpipe’id (läbib ülevaatuse probleemideta) Carbon intake ja palju muud Kaasa tulevad catless downpipe’id ning originaalne tagaspoiler. Auto on ehitatud ja seadistatud VKM Motors poolt 2025. aasta sügisel. Registreerimistasu on tasutud. Tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Markus Kuuskmäe, markus@ferati.ee, +372 5450 0456
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.