
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | - |
| Gads | 2020 |
| Odometrs | 162 500 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 840XDX |
| VIN | WBA11BK050CF03662 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 4.4 l |
|---|---|
| Jauda | 390 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2560 kg |
|---|---|
| Svars | 1990 kg |
| Celtspēja | 570 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2975 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4972 mm |
| Platums | 1868 mm |
| Augstums | 1467 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 08.2027; Toodud riigist: Saksamaa; Garantii kehtib kuni 06.2026; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Väga heas seisukorras tehase Individual varustusega BMW M550i. Hooldused teostatud BMW esinduses. Õlivahetused teostatud iga 10 000km tagant. Kehtiv garantii kuni 06.2026 ilma läbisõidupiiranguta. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272 ; Komisjonimüük
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.