
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2022 |
| Odometrs | 29 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 800CSK |
| VIN | WP1ZZZ9YZNDA50998 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2995 cm³ |
|---|---|
| 3 l | |
| Jauda | 250 kW |
| Maksimālais ātrums | 253 km/h |
| CO2 | 60 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | 2.6 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2587 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4931 mm |
| Platums | 1983 mm |
| Augstums | 1643 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Platinum Edition, Tehasegarantii Teostatud tehniline kontroll. Porsche tehasegarantii kuni 25.07.2025 ja seda on võimalik pikendada veel 15 aastaks. Autol teostatud esimene suur hooldus.
| Pārdevējs | Inchcape Tallinn |
|---|---|
| Adrese | Paldiski mnt 108, Tallinn 13522 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | inchcape.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.