
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2025 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Välisvärv FROZEN WHITE (mitte metallik) |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 472BKV |
| VIN | WF04NAERX4RS12211 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 0 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 74 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 150 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | 6.6 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1230 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 4337 mm |
| Platums | 2076 mm |
| Augstums | 1827 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
| Pārdevējs | Inchcape Peetri |
|---|---|
| Adrese | Läike tee 38 Peetri alevik, Rae vald 75312 Harjumaa |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | inchcape.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.