
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2025 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Premium välisvärv FANTASTIC RED |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 162HWV |
| VIN | WF02XXERK2RL63933 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1000 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 118 kW |
| Maksimālais ātrums | 210 km/h |
| CO2 | 136 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | 6.0 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1390 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 4226 mm |
| Platums | 1930 mm |
| Augstums | 1533 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
| Pārdevējs | Inchcape Motors |
|---|---|
| Adrese | Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Läike tee 38, 75312 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | inchcape.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.