Transportlīdzeklim ir derīga garantija (10.09.2029)
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2024 |
| Odometrs | 11 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 738HNM |
| VIN | TMBLN7PS1ST007801 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1968 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 142 kW |
| Maksimālais ātrums | 220 km/h |
| CO2 | 162 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1924 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4758 mm |
| Platums | 1864 mm |
| Augstums | 1668 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
360,Acc,Vent,Pano - Tehasegarantii on kehtiv kuni 10.09.2029 / 100 000km - Sõidukile on teostatud müügieelne ettevalmistus - Lisainfo saamiseks pöörduge meie konsultandi poole. - Registreerimistasu lisandub hinnale. - Sõidukit saab näha Pirni 1, Tallinn.
| Pārdevējs | Premium Select Luxury |
|---|---|
| Adrese | Pirni tn 1, Tallinn, Estonia |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | auto100premium.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.