Transportlīdzeklim ir derīga garantija (14.07.2026)
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 129 800 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 091TYG |
| VIN | W1N1673611A487147 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2999 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 320 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | 244 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 13.1 l/100km |
| • Ārpilsētas | 8.7 l/100km |
| • Vidējais | 10.3 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2475 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4961 mm |
| Platums | 2014 mm |
| Augstums | 1724 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Keyless,Õhk,360,Juhiabid,Garantii - Sõidukile on teostatud müügieelne ettevalmistus - Lisainfo saamiseks pöörduge meie konsultandi poole. - Registreerimistasu lisandub hinnale. - Sõidukit saab näha Pirni 1, Tallinn.
| Pārdevējs | Premium Select Luxury |
|---|---|
| Adrese | Pirni tn 1, Tallinn, Estonia |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | auto100premium.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.