| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2025 |
| Odometrs | 23 070 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | NYG14N |
| VIN | WBA65GP000N352327 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1998 cm³ |
|---|---|
| Jauda | - |
| Maksimālais ātrums | 215 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2710 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 4755 mm |
| Platums | 1920 mm |
| Augstums | 1660 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Design -Sportstolar -Aerodynamiska lättmetallfälgar (BMW lt-all.wheel aerodyn 906) Komfort & interiör -Eljusterbara säten med minne -Svankstöd fram -Sätesvärme fram -Rattvärme -Automatisk klimatanläggning -Komfortöppning (Comfort Access) -Tonade rutor (solskyddsglas) -Ambientbelysning interiör Travel & Comfort-system -Bagagenät Exteriör & belysning -Adaptiva LED-strålkastare Teknik & elektriska funktioner -Automatisk växellåda med paddlar -AC snabbladdning -Laddkabel (Mode 3) -Däcktrycksövervakning -Akustiskt fotgängarskydd (elbilsljud) -BMW IconicSounds Electric Assistans & säkerhet -Driving Assistant -Driving Assistant Plus -Active Guard -Parkeringsassistent Plus -Larmsystem -Aktivt fotgängarskydd -Interiörkamera Infotainment & uppkoppling -BMW Live Cockpit Professional -Harman/Kardon ljudsystem -DAB-radio -Trådlös laddning (Wireless Charging) -Personal eSIM Övrigt -Dragkrok Årlig skatt 360:- Finansiering från 7 826:- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Pārdevējs | United Motors Peetri |
|---|---|
| Adrese | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.