| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Pikaps |
| Gads | 2016 |
| Odometrs | 139 721 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 540BSC |
| VIN | AHTFZ29G709142632 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2982 cm³ |
|---|---|
| 3 l | |
| Jauda | 126 kW |
| Maksimālais ātrums | 175 km/h |
| CO2 | 227 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 10.9 l/100km |
| • Ārpilsētas | 7.3 l/100km |
| • Vidējais | 8.6 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2102 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 5260 mm |
| Platums | 1835 mm |
| Augstums | 1860 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
TOYOTA APPROVED GARANTII 2 AASTAT Auto hinnale lisandub registreerimistasu! NB: Auto asukoht on Amserv Peetri, aadress: Reti tee 14, Peetri, 75312 Harju maakond! Lahtiolekuajad: E-R kella 9:00 – 18:00 L ja P suletud
| Pārdevējs | Amserv Peetri |
|---|---|
| Adrese | Reti tee 14, Reti tee, Peetri, Estonia |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | amservauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.