| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2019 |
| Odometrs | 114 683 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 745DCG |
| VIN | NMTBZ3BE50R001018 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1798 cm³ |
|---|---|
| 1.8 l | |
| Jauda | 72 kW |
| Maksimālais ātrums | 180 km/h |
| CO2 | 112 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 3.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 3.9 l/100km |
| • Vidējais | 4.9 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1467 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4630 mm |
| Platums | 1780 mm |
| Augstums | 1435 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
REG TASU HINNAS! Teostatud äsja korraline hooldus Amservis! Registreerimistasu hinnas! Toyota Approved garantii 2 aastat läbisõidupiiranguta!
| Pārdevējs | Amserv Pärnu |
|---|---|
| Adrese | Pärnu, Tallinna mnt 89a |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | amservauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.