| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2023 |
| Odometrs | 63 841 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 717TYG |
| VIN | 7JRZSL1V4PG238501 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1969 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 184 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 163 g/km |
| Degviela | Hibrīds (benz./el.) |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1880 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4778 mm |
| Platums | 1850 mm |
| Augstums | 1423 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Sõiduki registreerimistasu on tasutud.
| Pārdevējs | Elke Mustamäe |
|---|---|
| Adrese | Mustamäe tee 22, Tallinn 10621 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | elke.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.