| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2016 |
| Odometrs | 119 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Zaļš |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 154TLY |
| VIN | U5YPH814AGL012202 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1591 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 97 kW |
| Maksimālais ātrums | 182 km/h |
| CO2 | 156 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.6 l/100km |
| • Vidējais | 6.7 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1454 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4480 mm |
| Platums | 1855 mm |
| Augstums | 1635 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
| Pārdevējs | United Motors Jõhvi |
|---|---|
| Adrese | Lääne tn 1b, Jõhvi 41533 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.