| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Gads | 2020 |
| Odometrs | 42 348 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 653NDX |
| VIN | SCBCJ13S6LC077927 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 3996 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 404 kW |
| Maksimālais ātrums | 318 km/h |
| CO2 | 268 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 15.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 8.9 l/100km |
| • Vidējais | 11.2 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2303 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 4850 mm |
| Platums | 1966 mm |
| Augstums | 1405 mm |
Auto asub Bentley Tallinna salongis Pirni tn 1
| Pārdevējs | Auto 100 Premium |
|---|---|
| Adrese | Pirni 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | auto100premium.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.