| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2017 |
| Odometrs | 132 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Brūns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 314RDT |
| VIN | JTMYRREV20D061201 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2494 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 114 kW |
| Maksimālais ātrums | 180 km/h |
| CO2 | 116 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 4.8 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.0 l/100km |
| • Vidējais | 5.0 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1750 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4605 mm |
| Platums | 1845 mm |
| Augstums | 1675 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
| Pārdevējs | United Motors Jõhvi |
|---|---|
| Adrese | Lääne tn 1b, Jõhvi 41533 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.