| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2023 |
| Odometrs | 32 150 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | PDR54F |
| VIN | WBA11CH08PCM53909 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1998 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 215 kW |
| Maksimālais ātrums | 230 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2560 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 4963 mm |
| Platums | 1868 mm |
| Augstums | 1483 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Utrustning M Sport & Design: - M Sportpaket - M Aerodynamics package - M läderratt - 19" BMW lättmetallfälgar Double Spoke 662M - Shadow Line, högglans - M Shadow Line (utökat) - Innertak antracit - Interiörlister Aluminium Rhombicle Komfort & Interiör: - Sportstolar - Stolsvärme fram - Eluppvärmd ratt - Automatisk klimatanläggning - Velourmattor - Ambient interior light - Genomlastningslucka - Utökat spegelpaket (inkl. avbländning) Växellåda & Köregenskaper: - Automatväxellåda - Sport Boost - Belysning - Adaptiva LED-strålkastare - Helljusassistent Förarassistans & Säkerhet: - Driving Assistant - Active Guard - Active Protection - Adaptiv farthållare med Stop & Go - Parkeringsassistent Plus - Däcktrycksövervakning - Larm - Aktivt fotgängarskydd Multimedia & Uppkoppling: - BMW Live Operating Area Professional - Connected Package Professional - ConnectedDrive Services - Head-Up Display - Gesture Control - HiFi ljudsystem - DAB-radio - Trådlös mobilladdning - BMW Display Key - BMW Teleservices El & Laddning (Plug-in Hybrid): - Laddkabel (Mode 2) - Akustiskt fotgängarljud Övrigt: - Dragkrok - Extra 12V-uttag
| Pārdevējs | United Motors Peetri |
|---|---|
| Adrese | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.