Transportlīdzeklim ir derīga garantija (03.04.2029)
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2019 |
| Odometrs | 62 067 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 277TJS |
| VIN | VNKKG3D3X0A096361 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1496 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Jauda | 82 kW |
| Maksimālais ātrums | 175 km/h |
| CO2 | 112 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.2 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.3 l/100km |
| • Vidējais | 5.0 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1140 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 3945 mm |
| Platums | 1695 mm |
| Augstums | 1510 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Toyota relax garantii 10A
| Pārdevējs | ABC Motors |
|---|---|
| Adrese | Paldiski mnt 105, 10617 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | abcmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.