| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2020 |
| Odometrs | 105 014 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 029TLW |
| VIN | TMBJH9NE2L0168975 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Jauda | 96 kW |
| Maksimālais ātrums | 202 km/h |
| CO2 | 116 g/km |
| Degviela | Benzīns + CNG |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.8 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.1 l/100km |
| • Vidējais | 5.7 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1439 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4667 mm |
| Platums | 1814 mm |
| Augstums | 1465 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
GARANTII 3 KUUD/ 3000 KM
| Pārdevējs | ABC Motors |
|---|---|
| Adrese | Paldiski mnt 105, 10617 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | abcmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.