| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2025 |
| Odometrs | 10 100 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | JLW99F |
| VIN | WBA11EE07S5243959 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1499 cm³ |
|---|---|
| Jauda | - |
| Maksimālais ātrums | 208 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2075 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 4500 mm |
| Platums | 1845 mm |
| Augstums | 1642 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Utrustning: M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M sportexteriör -M sportinteriör -Adaptivt M-chassi -M läderratt -M takreling Shadow Line -Högglans Shadow Line -Antracit innertak -Sportstolar -Aluminium Hexacube interiörlist -19" M lättmetallfälgar dubbel-eker 838M Komfort & interiör -Rattvärme -Sätesvärme fram (förare/passagerare) -Lyxigare instrumentpanel -Solskyddsglas (tonade rutor) -Barnstolsfästen (ISOFIX) -Varningstriangel & första hjälpen-kit -Kallklimatsversion Exteriör & belysning -M takreling (Shadow Line) -Tonade rutor Teknik & elektriska funktioner -Automatisk växellåda med paddlar -Däcktrycksövervakning -Större bränsletank -AGM-batteri Assistans & säkerhet -Active Guard -Parkeringsassistans -Larm -Aktivt fotgängarskydd Infotainment & uppkoppling -DAB-radio -Teleservices -eSIM (uppkopplad bil) -Nödsamtal (eCall) Övrigt -Dragkrok -Låsbara hjulbultar Finansiering från 5 095:- / Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%.
| Pārdevējs | United Motors Peetri |
|---|---|
| Adrese | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.