| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 106 699 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 037FRV |
| VIN | VF3MCYHZUMS070126 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1499 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 96 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 137 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 4.7 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.3 l/100km |
| • Vidējais | 4.4 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1533 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4447 mm |
| Platums | 1841 mm |
| Augstums | 1623 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Sõiduki hinnas ei sisaldu registreerimistasu.
| Pārdevējs | Elke Mustamäe |
|---|---|
| Adrese | Mustamäe tee 22, Tallinn 10621 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | elke.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.