| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2022 |
| Odometrs | 24 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | PBJ00X |
| VIN | WBA21EA08P7L84321 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1499 cm³ |
|---|---|
| Jauda | - |
| Maksimālais ātrums | 195 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2405 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 4386 mm |
| Platums | 1824 mm |
| Augstums | 1570 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Lagerbil - finns för omgående leverans! BMW 225e xDrive Active Tourer Räckvidd enligt WLTP; 93 km Fordonsskatt; 360kr/år 1:a gången i trafik; 2022-12-30 BMW Premium Selection-certifierad med 12månaders garanti. Fullständig BMW-servicehistorik och noggrant genomgången enligt BMW:s kvalitetskontroll. Vi erbjuder förmånlig finansiering via vår samarbetspartner BMW Finans, Billån fr. 4 026 kr/mån, räknat på 20% kontantinsats, 36 månader avbetalning samt 50% restvärde. (Ränta 6,45%) Har du ett inbyte? -inga problem, vi hanterar alla typer av inbyten. Varmt Välkommen att kontakta oss för mer information eller visning! 040-243750
| Pārdevējs | United Motors Peetri |
|---|---|
| Adrese | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.