| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Autobuss |
| Gads | 2023 |
| Odometrs | 35 240 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | YWD42M |
| VIN | WBA21EA03P7M62326 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1499 cm³ |
|---|---|
| Jauda | - |
| Maksimālais ātrums | 195 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2405 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 4386 mm |
| Platums | 1824 mm |
| Augstums | 1570 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Utrustning: M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M lättmetallfälgar dubbel-ekrade 834M -Adaptivt M-chassi -M lädersportratt -M takrails Shadow Line -M Sport exteriör -M Sport interiör -Interiörlister i aluminium Hexacube dark -Anthracit innertak -Automatlåda med paddlar på ratten Komfort & interiör -Rattvärme -Sportstolar fram -Stolsvärme fram (förare/passagerare) -Solskyddsglas -Barnstolsfästen (ISOFIX) Exteriör & belysning -Högglans Shadow Line -Dragkrok Teknik & elektriska funktioner -Flexibel laddkabel (Mode 2) -Professionell laddkabel (Mode 3) -Däcktrycksövervakning -Akustiskt fotgängarskydd (elbilsljud) -60 Ah AGM-batteri Assistans & säkerhet -Driving Assistant Plus -Active Guard -Parkeringsassistanssystem -Larm -Aktivt fotgängarskydd -Stöldskyddsanordning -Varningstriangel & första hjälpen-kit Infotainment & uppkoppling -Widescreen Display -DAB-radio -Connected Package Professional -ConnectedDrive Services -Teleservices -SOS nödsamtal Årlig skatt 360:- Finansiering från 3 907:- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Pārdevējs | United Motors Peetri |
|---|---|
| Adrese | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.