| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 60 220 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | RDR44R |
| VIN | WBA5P9109MFK31161 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1998 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 215 kW |
| Maksimālais ātrums | 230 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2360 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 4709 mm |
| Platums | 1827 mm |
| Augstums | 1444 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Utrustning: M Sport / Exteriör M Sportpaket M Aerodynamics package M Shadow Line med utökat innehåll M läderratt M Sportbromsar 19" M lättmetallfälgar Double Spoke 791M Högglans Shadow Line Mörk innertak (Anthracite) Tonade rutor Dragkrok Komfort & Interiör: Eluppvärmd ratt Sportstolar fram Stolsvärme fram Automatisk klimatanläggning Ambientebelysning Akustik-/komfortglas Automatiskt avbländbar innerbackspegel Genomlastningslucka Fällbara nackstöd bak Förvaringspaket Aluminium Tetragon interiörlister Teknik & Multimedia: BMW Live Cockpit Professional Connected Package Professional ConnectedDrive Services eDrive Services Trådlös mobilladdning WLAN Hotspot / WiFi HiFi ljudsystem DAB-radio Teleservices SOS / nödsamtal Förarassistans & Säkerhet: Adaptiv farthållare med Stop & Go Parkeringsassistans Active Guard Plus Helljusassistent LED-dimljus Däcktrycksövervakning Larm Passagerarairbag avstängningsbar Aktivt fotgängarskydd Runflat-däck Låsbara hjulbultar Övrigt: Sportautomat Sport Boost-funktion Svensksåld Kallklimatutförande
| Pārdevējs | United Motors Peetri |
|---|---|
| Adrese | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.