| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2023 |
| Odometrs | 103 480 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | FEU18X |
| VIN | WBY71AW00RFP88912 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Jauda | - |
| Maksimālais ātrums | 190 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Elektrisks |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2605 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 4783 mm |
| Platums | 1852 mm |
| Augstums | 1448 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M Sportbromsar -Adaptivt M-chassi -Variabel sportstyrning -M lättmetallfälgar Y-spoke 859M -M läderratt -M aerodynamikpaket -M bakspoiler -High Gloss Shadow Line -M Shadow Line utökat utförande -Antracit innertak Komfort & interiör -Solskyddsglas -Inner-/ytterbackspeglar automatiskt avbländbara -Automatisk avbländbar innerbackspegel -Justerbart ryggstödsbredd för förarstol -Förvaringspaket -Stolsvärme fram -Instrumentpanel i Sensatec -Interiörlister Aluminium Rhombicle Anthracite -Ambient interiörbelysning -Klimatautomatik Exteriör & belysning -Borttagen modellbeteckning -Utelämnade specifika designelement (fabriksanpassning) Teknik & elektriska funktioner -Däcktrycksövervakning -Professional laddkabel (Mode 3) -Flex Charger (Mode 2) -Akustiskt fotgängarskydd -Svensk hastighetsmätare (km/h) -50 Ah AGM-batteri Assistans & säkerhet -Larm -Active Guard Plus -Parkeringsassistanssystem -Farthållare med bromsfunktion -Passagerarairbag avstängningsbar -Aktivt fotgängarskydd -Stöldskyddsanordning -Låsbara hjulbultar -Varningstriangel & första hjälpen Infotainment & uppkoppling -Widescreen Display -BMW Live Operating Area Plus -Connected Package Professional -ConnectedDrive Services -Teleservices -Lagstadgat nödsamtal -DAB-radio -Infotainmentstyrning -Svensk språkversion Årlig skatt 360:- Finansiering från :- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Pārdevējs | United Motors Peetri |
|---|---|
| Adrese | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.