У транспортного средства действующая гарантия (30.09.2026)
Транспортное средство успешно прошло технический осмотр
Регистрационный взнос оплачен
| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Седан |
| Год | 2022 |
| Пробег | 68 125 |
| Сервисная книжка | Да |
| Трансмиссия | Задний привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Белый |
| Спецификация цвета | Mineral White |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 299BKL |
| VIN | WBA21FS090FN55514 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1998 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Мощность | 135 kW |
| Макс. скорость | 230 km/h |
| CO2 | 32 g/km |
| Топливо | Гибрид (бензин/электричество) |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | - |
| • На шоссе | - |
| • Средний | - |
| Полная масса | 2290 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1770 kg |
| Грузоподъемность | 520 kg |
| Прицеп с тормозом | 1500 kg |
| Прицеп без тормоза | 750 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2851 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 4 |
| Длина | 4713 mm |
| Ширина | 1827 mm |
| Высота | 1444 mm |
Из страны Венгрия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Возможность обмена
Uuendatud LCI BMW 3-seeria mudel toob kaasa teravamad tuled, modernsema interjööri ning värskendatud iDrive süsteemi. 330e ühendab 2.0-liitrise bensiinimootori ja elektrimootori, pakkudes kokku 292 hj — piisavalt dünaamiliseks sõiduks ja vaikseks linnas liikumiseks elektrirežiimil. - Registreerimistasu ja aastamaks sisaldub hinnas! - Väga hea varustusega mudel: H/K helisüsteem, Head-Up displei, katuseluuk, elektrilised esiistmed, adaptiivne M-veermik, adaptiivne püsikiirus, teisaldatav veokonks, müra summutavad topeltklaasid jpm. - Kehtiv BMW tehasegarantii kuni 09.2026 / 200 000 km. - Tasuta korralised hooldused kuni 09.2027 / 100 000 km. - My BMW rakendusega kaugjuhitav eelsoojendus/jahutus. - Kaasa BMW originaalvelgedel talverataste komplekt. - Autoga tuleb kaasa kodulaadija ning avaliku võrgu laadimiskaabel. Helista ja tule vaatama! www.executivemotors.ee
| Продавец | Executive Motors |
|---|---|
| Адрес | Kallaste tn 7, Tabasalu, 76901 |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
| Веб-сайт | executivemotors.ee |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.