
| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Универсал |
| Год | 2013 |
| Пробег | 142 500 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | - |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Черный |
| Спецификация цвета | - |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 409TFA |
| VIN | WDB4633461X214097 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 3.0 l |
|---|---|
| Мощность | 155 kW |
| Макс. скорость | 170 km/h |
| CO2 | - |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 13.6 l/100km |
| • На шоссе | 9.8 l/100km |
| • Средний | 11.2 l/100km |
| Полная масса | 3200 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 2570 kg |
| Грузоподъемность | 630 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2850 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4769 mm |
| Ширина | 1855 mm |
| Высота | 1949 mm |
; Eestis arvel; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Mercedes-Benz G350d on stiilne ja mitmekülgne maastur, mille 3.0-liitrine kuuesilindriline diiselmootor tagab muljetavaldava jõudluse ja tõhusa kütusekasutuse. Selle ikooniline disain, robustne konstruktsioon ja tipptasemel mugavusfunktsioonid teevad sellest ideaalse sõiduki nii linnasõitudeks kui ka seiklusteks maastikul. Ostetud uuena Saksamaa esindusest. Üks omanik, esinduse ajalooga. Täielik hooldusajalugu: - 11.2014 / 13 359 km - 07.2015 / 26 811 km - 10.2015 / 40 018 km - 05.2016 / 54 219 km - 09.2016 / 68 677 km - 10.2017 / 99 291 km - 05.2018 / 114 046 km - 11.2018 / 128 120 km - 12.2019 / 134 110 km - 03.2021 / 137 153 km Autoga kaasa 2 komplekti rattaid: - 20" velgedel suverehvid - 18" velgedel talverehvid (lamell) Sõiduk on osalenud kindlustusjuhtumis. Küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
| Продавец | Ferati |
|---|---|
| Адрес | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
| Веб-сайт | ferati.ee |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.