
| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Купе |
| Год | 2016 |
| Пробег | 120 000 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | - |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Черный |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 278NDX |
| VIN | WDDYJ7HAXGA010650 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 4.0 l |
|---|---|
| Мощность | 472 kW |
| Макс. скорость | - |
| CO2 | - |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | - |
| • На шоссе | - |
| • Средний | - |
| Полная масса | 1890 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1615 kg |
| Грузоподъемность | 275 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2630 mm |
| Сиденья | 2 |
|---|---|
| Количество дверей | 2 |
| Длина | 4563 mm |
| Ширина | 1939 mm |
| Высота | 1288 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 10.2027; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Stage 3 Mercedes-AMG GT, mis on nii visuaalselt kui ka tehniliselt väga heas korras. Auto on turvalises seades, arendades 472 kW ja 950 Nm rattast (mootorist 543 kW ehk ~738 hj). Vajadusel võimalik seadistada ka 900+ hj peale, kuid reaalses sõidus ei ole selleks praktilist vajadust. Kiirendus 100–200 km/h vaid 4.8 sekundit. Tehtud mitmeid kvaliteetseid uuendusi: Uued billet hübriidturbod MTC Motorsport katalüsaatoritega downpipe’id (läbib ülevaatuse probleemideta) Carbon intake ja palju muud Kaasa tulevad catless downpipe’id ning originaalne tagaspoiler. Auto on ehitatud ja seadistatud VKM Motors poolt 2025. aasta sügisel. Registreerimistasu on tasutud. Tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Markus Kuuskmäe, markus@ferati.ee, +372 5450 0456
| Продавец | Ferati |
|---|---|
| Адрес | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
| Веб-сайт | ferati.ee |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.