| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | - |
| Год | 2023 |
| Пробег | 80 410 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Полный привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Серый |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | LWA14Z |
| VIN | WBA71CY00PFP46616 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1998 cm³ |
|---|---|
| Мощность | - |
| Макс. скорость | 225 km/h |
| CO2 | - |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | - |
| • На шоссе | - |
| • Средний | - |
| Полная масса | - |
|---|---|
| Снаряженная масса | 2405 kg |
| Грузоподъемность | - |
| Количество мостов | - |
| Колесная база | - |
| Сиденья | - |
|---|---|
| Количество дверей | - |
| Длина | 4713 mm |
| Ширина | 1827 mm |
| Высота | 1442 mm |
Местоположение автомобиля: Эстония
Utrustning: M-paket & sportdesign -M Sportpaket -Sport Boost-funktion -BMW M lättmetallfälgar dubbelspoke 848M -Sportautomat med växelpaddlar -M läderratt -M aerodynamikpaket -M takrails Shadow Line -High Gloss Shadow Line -M Shadow Line utökat utförande -Antracit innertak -Sportstolar Komfort & interiör -Eluppvärmd ratt -Solskyddsglas -Inner-/ytterbackspeglar automatiskt avbländbara -Automatisk avbländbar innerbackspegel -Svankstöd för förarstol -Justerbart ryggstödsbredd för förarstol -Förvaringspaket -Stolsvärme fram -Aluminium Rhombicle interiörlister -Ambient interiörbelysning -Klimatautomatik -Fällbara nackstöd bak Exteriör & belysning -Dragkrok Teknik & elektriska funktioner -Däcktrycksövervakning -Laddkabel (Mode 2) -Akustiskt fotgängarskydd -Svensk km/h-mätare -Kallklimatsversion -70 Ah AGM-batteri Assistans & säkerhet -Larm -Active Guard Plus -Parkeringsassistanssystem -Farthållare med bromsfunktion -Passagerarairbag avstängningsbar -Aktivt fotgängarskydd -Stöldskyddsanordning -Låsbara hjulbultar -Varningstriangel & första hjälpen Infotainment & uppkoppling -Widescreen Display -BMW Live Operating Area Plus -Connected Package Professional -ConnectedDrive Services -Comfort Telephony med utökad smartphone-integration -Teleservices -Lagstadgat nödsamtal -DAB-radio -Infotainmentstyrning Årlig skatt 360:- Finansiering från :- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Продавец | United Motors Peetri |
|---|---|
| Адрес | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
| Веб-сайт | unitedmotors.ee |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.